Hakkımızda

SMK; Merkezi Ankara, Türkiye'de bulunan ve bünyesinde birçok farklı hizmetler sunan firmaları barındıran bir özel şirketler grubudur. Grup şirketleri ağırlıklı olarak Türkiye ve Uluslararası alanda İnşaat, Proje Geliştirme ve Enerji konularında faaliyet yürütmektedir.

SMK; Ankara'da bulunan Merkez Ofisi, Türkiye’deki ve yurtdışındaki şantiyeleri, Ortadoğu Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri ve Rusya'da bulunan bölge ofislerindeki çalışanları ile her tür ve ölçekteki projelerin altından başarıyla kalkabilecek bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

SMK; sektörde 2004 yılından bu yana yükümlülüklerini en iyi şekilde ve zamanında yerine getirme ana prensipleri üzerinde yoğunlaşarak çok sayıda projeye imza atmıştır.

Şirketin hayata geçirdiği üstyapı ve altyapı projeleri; iş merkezi, ofis binası, rezidans binası, hastane, alışveriş merkezi, otel, havaalanı pist, taksirut ve apron, endüstriyel tesis, yol ve köprü, enerji santrali, askeri tesis, içme suyu ve kanalizasyon sistemleri ve su arıtma tesisi yapımı işlerini kapsamaktadır.