Vizyonumuz & Misyonumuz

SMK, teknolojik taahhüt işleri ve sistem entegrasyonunda mükemmeliyet merkezi olmayı hedeflemektedir.

SMK olarak potansiyelimiz, kadrolarımızı oluşturan ekiplerimizin motivasyonundan ve performansa yönelik tutkularından kaynaklanmaktadır.

SMK; bütün iş çevrelerinin, müşterilerinin, grup üyelerinin, alt tedarikçileri ve çalışanlarının vizyon ve planlarını gerçeğe dönüştürmelerinde yardımcı olacak güçlü ve güvenilir bir partner olmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz bir yandan iş dünyasının gereksinimlerine cevap vermeye devam ederken diğer yandan da çevreyi korumada proaktif ve duyarlı bir şirket olmaya çabalamaktadır.

SMK’nın öz değerlerinin belkemiğini etik ve iş dürüstlüğü ilkeleri oluşmaktadır. Çalışanlarımız, iş yaptığımız yerlerdeki yasa ve yönetmelikleri hassasiyetle uygulama ve takip etme yönündeki prensiplerimizi yerine getirmektedir.

Tüm şirket çalışanlarımızın sahip olması gereken temel ilkeler;

* Değerlerimize sadık kalmak,

* İş çevremize saygı duymak ve bunun oluşmasına yardım etmek,

* İşini iyi yapmak,

* Birbirlerine saygı göstermek

olarak belirlenmiştir. Bu etik ilkelerine bağlı kalan ve aynı standartlar çerçevesinde hareket eden iş partnerlerimizle birlikte çalışmaktayız. Çalışanlarımız aldıkları emirleri sorgulayabilir ve bunların hukuka veya SMK politikalarına aykırı olduğu konusunda fikir beyan edebilirler. Ayrıca, çalışanlarımızın daha uygun koşullarda sorgulama ve muhtemel ihlalleri bildirebilmeleri için çeşitli raporlama kanalları oluşturmaktayız. Tüm raporları takip etmekte ve kaygıları adil bir şekilde ve zamanında cevap vermek için proaktif tedbirler almaktayız.